گروه صنعتی اسپاد پایپ شما را به خرید بهترین محصولات لوله پلی اتیلن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید لوله پلی اتیلن فشار قوی با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید لوله پلی اتیلن در فشار های مختلفقیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی و ضعیف در بازار خرید مستقیم لوله پلی اتیلن از تولید کنندهنمایندگی پخش انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن فشار قوی برای انتقال آب و گاز با فشار بالا استفاده می شود. این لوله ها در قطرهای مختلف در بازار خرید و فروش می شود. مدل فشار قوی به دلیل خاصیت تخصصی که دارند از جمله لوله های با کیفیت هستند. نمایندگی های لوله و اتصالات در مراکز فروش انواع متنوع آن را عرضه می کنند. خرید لوله پلی اتیلن فشار قوی بر اساس کاربردی که دارند متفاوت بوده لذا خریدار باید بسته به استفاده خود از آن خریداری کند.

خرید لوله پلی اتیلن فشار قوی با بهترین قیمت

تولید لوله پلی اتیلن در فشار های مختلف

تولید لوله پلی اتیلن در فشار های مختلفتولید لوله پلی اتیلن در فشارهای مختلف در کارخانجات تامین و عرضه می شود. تولیدکننده هاانواع این لوله ها را از قطر ۶ میلیمتر تا قطر بیشتر از یک متر تولید می کنند. انواع لوله های تولیدی با فشارهای مختلف:

  • حدااکثر فشار ۲/۵ بار آبیاری قطره ای
  • حدااکثر فشار ۴ بار لوله پلی اتیلن شاخه ای
  • حدااکثر فشار ۶ بار لوله انتقال آب برای آبیاری
  • حدااکثر فشار ۱۰ بار لوله انتقال آب آشامیدنی
  • حدااکثر فشار ۱۶ بار لوله فشار قوی آتش نشانی یا لوله پلی اتیلن گاز

   

قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی و ضعیف در بازار

قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی و ضعیف در بازار قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی و ضعیف در بازار متفاوت می باشد. هر چه لوله فشار قوی تر باشد با کیفیت تر و گرانتر است. نوع مواد اولیه؛ درجه خلوص؛ نوع استاندارد نیز بر قیمت لوله تاثیر گذار است. هر چه حجم خرید بیشتر باشد قیمت پایین تر است.لذا برای خرید ارزان و با صرفه باید آنها را مستقیم و عمده از تولیدی خریداری نمود. نوسانات بازار باعث شده که این محصول از قیمت ثابتی برخوردار نباشد و همچنان در حال تغییر است.

خرید مستقیم لوله پلی اتیلن از تولید کننده

خرید مستقیم لوله پلی اتیلن از تولید کنندهخرید مستقیم لوله پلی اتیلن از تولیدکننده بسیار باصرفه اقتصادی می باشد. تولید لوله پلی اتیلن و خرید آن در انواع مختلف لوله پلی اتیلن صنعتی؛ و لوله پلی اتیلن رولی و غیره می باشد. خریداران مستقیم آن نیز بیشتر جهت صادرات لوله پلی اتیلن است که آن را تیراژ بالا از تولیدی ها خریداری می کنند. اینگونه خرید کردن به صورت سفارشی نیز می باشد که خریدار سفارش تولید به کارخانه دار می دهد و تولیدی با توجه به مدل و نوع سفارش محصول را تولید و ارسال می کند.

نمایندگی پخش انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن

نمایندگی پخش انواع لوله و اتصالات پلی اتیلننمایندگی پخش انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن در سراسر کشور وجود دارد. نماینده پخش انواع لوله و تجهیزات را مستقیم در سراسر کشور توزیع می کند. لوله پلی اتیلن سبک و دیگر مدل ها با برندهای متفاوت در این مراکز فروش تیراژ بالا عرضه می شود. نماینده تبلیغات؛ بازاریابی؛ برند فروشی را انجام می دهد و به صورت مویرگی در کار توزیع می باشد. خریدار در مورد مشاوره از نوع و کاربرد لوله ها می تواند به این مراکز مراجعه نماید.

آوا فرجاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه صنعتی اسپاد پایپ شما را به خرید بهترین محصولات لوله پلی اتیلن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید